Datça Tekne Turları

Datça tekne turları hakkında Web sitemize giriş yaptığınız zaman Datça bölgesi ve çevresinde düzenlenen tüm Datça tekne turları hakkında internet üzerinden DATCALILAR.COM farkı ile bilgi almanız mümkündür. Tur seçenekleri arasında istediğiniz rotaya düzenlenen tekne turlarına katılabilirsiniz. Arkadaşlarınızla veya ailenizle katılabileceğiniz tekne turları içerisinde aynı zamanda bebekli ve çocuklu aileler için de ideal seçenekler sunulmaktadır.

Datça tekne turları Datça’ya bağlı birbirinden güzel koylarda gezintiye çıkmak ve Ege Denizi üzerinde tüm yılın yorgunluğunu gidermek için en ideal seçeneklerin başında gelmektedir. Hem günübirlik hem Konaklamalı olarak katılabileceğiniz tekne turları ile ilgili web sitemizden bilgi sahibi olabilirsiniz. Özellikle tatil sezonu açılması ile birlikte birçok kişi tarafından tercih edilen tekne turları, farklı seçenekler ile sizlerin tercihine sunulmaktadır.

Konforlu teknelerle çıkacağınız turlarda keyifli bir seyahat sizlere en ideal tatil keyfi seçeneğini sunmaktadır. Tekne turları içerisinde rotalar kişilerin tekne turunu tercih etmesi için önemli bir etkendir. Bunun yanı sıra kişiler, tekne özellikleri, fiyat, fiyata dahil olan hizmetler, saat ve tarih aralığı gibi bilgilere de dikkat etmektedir. Bu nedenle internet üzerinden detaylı bir şekilde tekne turları hakkında araştırma yapmak sizlerin merak ettiğiniz sorulara yanıt bulmanızı kolaylaştırmaktadır.

Datça günlük tekne turları, Palamutbükü, Knidos, Selimiye ve Bozburun olmak üzere 4 farklı güzergahta ilerliyor. Palamutbükü en çok tercih edilen ve en ekonomik Datça tekne turu ancak daha fazla yer görmek isteyenler diğer tekne turu seçeneklerini tercih edebilirler. Tekne turları genellikle yemekli oluyor ve yarım saatlik yüzme molaları veriliyor.

Datça tekne turları

Mesudiye Turu: Datça Limanından 10.30 da hareket , saat 18.00 de dönülüyor. Dilek mağarası, Domuzçukuru’nda yarım saat yüzme molası, Hayıtbükü’nde 1,5 saat kalınıyor, yemek burada yeniyor. Dönüşte İnceburun Koyu yarım saat yüzme molası, Gök Liman (akvaryum) yarım saat yüzme molası, Kargı yarım saat yüzme molası veriliyor. Sonra Datça limanına dönülüyor.

Palamutbükü Turu 1,5 saatlik mola ve yemek verme Palamutbükü’nde gerçekleşiyor. Dönüşte Kargı’ya uğranmıyor.

Knidos Turu :  Datça limanından hareket saati 09.45, dönüş 19.00. Kalkıştan sonra ilk mola Palamutbükü (tavşan) adasında, yarım saat burada kalınıyor. Sonra rota Knidos, knidos’ta 1,5 saat yemek ve gezme molası. Dönüş Palamutbükü yarım saat mola,  inceburun yarım saat mola, Akvaryum yarım saat mola veya Domuzçukuru, Dilek Mağarası, datça limanı şeklinde.

Orhaniye Turu :  Genellikle 09.45 gibi hareket ediliyor, dönüş 19.00 u buluyor. Hurmalıbük, Dişlice, Kızkumu, Orhaniye, dönüş; Dimitri koyu yarım saat mola, Karaincir yarım saat mola, Datça limanı. Bu uğranılan yerlerde bazı teknelerde ufak değişikler olabiliyor.

Selimiye Turu : Hareket 9.30,  dönüş 19.00. Yunan Simi adasında 15 dakika görsel mola, Dirsekbükü koyu yarım saat mola, Kiliseli (kemeriye) Ada yarım saat mola, kalkıştan sonra Selimiye’ye kadar yemek yeniyor, Selimiye bir saat gezme molası, dönüş; Hurmalıbük yarım saat mola, Dimitri koyu yarım saat ardından Datça limanı.

Bozburun Turu Pazar günleri oluyor, Simi adasında 15 dakikalık görsel tur, Adaboğazı koyu yarım saat, Yassıca koyu yarım saat mola, Tavşan Adası yarım saat mola, Bozburun’a kadar yemek yeniliyor. Bozburun bir saat gezme molası, Dönüş; Apostol burnu koyu yarım saat, Datça limanı. Bu turlarda yemek fiatın içinde oluyor, bir gün önceden belirtmenize göre balık veya köfte veriliyor. Yemeğin yanında makarna ve Salata çıkıyor. Teknede alacağınız çay ve meşrubat gibi içecekler ücrete tabi.

Selimiye Turu: Hareket 09.45 dönüş 19.00. Uğranılan yerler; Kiliseli ada, Selimiye Marina, Bencik ( Diş Adası ), Hurmalıbük.

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Datça Emlak | Datça Otelleri | Datça Gezi Rehberi | Datça iş Rehberi | Datça Satılık Ev | Datça Web Tasarım ve Geliştirme www.datcaweb.com

Iyzico