Datça Belediyesi Yönetim

Datça Belediye Başkanı : Abdullah Gürsel Uçar

Doğum Yeri : Muğla / Türkiye

Abdullah Gürsel Uçar Kimdir ?

Abdullah Gürsel Uçar 1960 yılında Datça’da doğdu. Uzun yıllar CHP siyasetinin içinde bulundu. CHP İlçe Başkanlığı, il genel meclis üyeliği, belediye meclis üyeliği görevlerinde bulundu. Datça'nın mevcut Belediye Başkanı Gürsel Uçar, 31 Mart 2019 yerel seçimlerinde yeniden CHP Muğla Datça Belediye Başkan adayı oldu. Abdullah Gürsel Uçar, evli ve 2 çocuk babasıdır.

 

Datça Belediye Meclisi

İnci Bilgin 1958 Datça doğumlu olan İnci Bilgin emekli Türk Dili ve Edebiyatı öğretmenidir. Evli ve 1 çocuk annesidir.

Hayriye Balkan 1961 doğumlu,evli,2 çocuk annesidir.2003 yılında Emniyet Teşkilatı’ndan emekli olduktan sonra Cumhuriyet Halk Partisi’ne üye oldu.Üye olduktan kısa bir süre sonra Muğla Merkez Kadın Kolları Başkanlığı’na seçildi.7 sene bu görevi yaptıktan sonra 2012 tarihinde İl Yönetim Kurulu üyesi seçildi.30 Mart 2014 tarihinde yapılan yerel seçimlerde Datça Belediye Meclisi’ne aday oldu. Şu anda bu görevi yürütmektedir.

Can Canbey 1979 yılında Datça’da doğdu. 2001 yılında Pamukkale Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun oldu. 5 yıl süreyle yurt dışında çeşitli projelerde çalıştı. 2009 Yılından bu yana memleketi olan Datça’da inşaat mühendisliği hizmeti vermektedir. Evli ve 3 çocuk babasıdır.

Esat Akkın 01.05.1962 yılında Datça İlçesi Reşadiye Mahallesi’nde doğdu. Sırasıyla Reşadiye İlkokulu’ndan, Datça Ortaokulu’ndan, Ankara Tapu ve Kadastro Meslek Lisesi’nden, Eskişehir Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi İktisat Bölümü’nden mezun oldu.1980-1987 yılları arası Artvin,1987-1990 yılları arası Milas ,1990-2005 yılları arası Datça Kadastro Müdürlüğü’nde Teknisyen olarak; 2005-2007 yılları arası Denizli-Honaz Tapu Sicil Müdürlüğü’nde Müdür Yardımcısı olarak görev yaptı.2007 yılında emekli oldu. Evli ve Datça Reşadiye Mahallesi’nde oturmaktadır .

Mutlu Gündoğan 1980 Datça doğumluyum. İlk, orta ve lise eğitimimi Datça’da tamamladıktan sonra Kocaeli Üniversitesi Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği’ni bitirdim. Halen İnşaat Mühendisliği yapmakta olup, 2013 yılından bu yana da Marka Patent Vekilliği yapmaktayım. Datça’nın  farklı noktalarında bulunan tatil evleri ile turizm faaliyetinde bulunmaktayım. Web siteleri ve grafik tasarım konularında çalışmalarım devam etmektedir. Evliyim.

Şinasi Tugay Eser 1994 doğumludur.Cumhuriyet Halk Partisi Gençlik kollarının kademelerinde aktif rol aldı.Dokuz Eylül Üniversitesi işletme bölümü mezunudur.Eğitimine Yüksek Lisans Yönetim ve Organizasyon dalında devam etmektedir.

Kamil Sönmez 30.03.1972 yılında Muş Bulanık’da doğdu. 1985 yılında Datça’ya geldi ve inşaat sektöründe çalıştı. Çeşitli sektörlerde usta ve usta öğretici belgelerine sahiptir. Şu anda inşaat ve turizm sektörlerinde çalışmalarına devam etmektedir. Evli ve 4 çocuk babasıdır.

Volkan Karacaoğlu 1987 yılında Datça’da doğdu. 2004 yılında Datça Şehit Ersoy Yorulmaz Lisesi’nden mezun oldu. 2004-2005 CHP Datça Gençlik Kolları yönetiminde, 2005-2013 CHP Datça Gençlik Kolları Başkanlığı görevlerinde bulundu. 2015 yılından itibaren belediye meclis üyesi olarak görev yapmaktadır. Evli olup 2005 yılından beri Harita Mühendislik şirketinde çalışmaktadır.

Fatma Tatlı

Hilmi Sezer 10/12/1963 datça- cumalı köy doğumlu ilk okulu Çeşme köyü/0rta öğrenimi Muğla merkez orta okulu/ lise Muğla ticaret lisesi ve üniversite yıldız teknikten terk askerlik bittikten sora bir süre turizmde çalıştıktan sora kendi işimizin başına geçerek tarım ve arıcılık işine başladım 1994 yılında eşim Hülya ile evlenerek yolumuza devam ettik 1995 yılında tek çocuğum olan oğlum Burak Seyhan Sezer dünyaya geldi şimdide EGE ünüversitesini bitirdikten sonra bir ilaç fabrikasında analiz uzmanı olarak çalışmaktadır ben ise 35 yıldır CHP ilçe bünyesinde hertürlü görevde bunduktan sonra şimdide belediye meclisinde görev almaktayım.

Haluk Laçin 1974 Datça İskele mahallesi doğumluyum. Mesleğim Mimarlıktır. Şahsıma ait ofisimde, mimarlık ve inşaat sektöründeki faaliyetlerimi devam ettirmekteyim.

Asli Kaya 23 Mayıs 1974 İzmir’de doğdum. İlkokulu ve ortaokulu Datça Atatürk İlkokulu’nda tamamladım. Liseyi İzmir Özel Türk Koleji’nde tamamladım. Dumlupınar Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İletme Bölümü’nü 4’incü sınıfta bıraktım. Evli ve bir çocuk sahibiyim. Eşimle birlikte esnaflık yapmaktayım.

Halit Berk Bayar 1996 doğumluyum. İlköğretimi Yılmazlar İlköğretim Okulu’nda liseyi ise Şehit Ersoy Yorulmaz Lisesi’nde tamamladım. Üniversiteyi Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Yatağan Meslek Yüksek Okulu’nda İnşaat Teknolojisi Bölümü’nde tamamladım. Daha sonra Uluslarası Travnik Üniversitesi’nde İnşaat Mühendisliği Lisansımı tamamladım. 2010 yılından beri Bayar Emlak’ta çalışıyorum.

Mustafa Ceylan 1990 yılında Datça’nın Emecik köyünde doğdum. Sırası ile ilkokul, orta okul ve liseyi Datça’da tamamladıktan sonra üniversite eğitimi uluslararası Kıbrıs Üniversitesi’nde, Uluslararası İlişkiler bölümü bitirdim. Evli olup şu anda Karaincir Tatil Köyü’nde kendi işletmem olan Mercan Pansiyon’u iletiyorum.

Serdar Ören 12.08.1975 tarihinde ilçemizin Yaka Mahallesi’nde doğdum. İlk öğrenimimi Yaka İlkokulu’nda, orta öğrenimimi Cumalı Ortaokulu’nda, lise öğrenimimi ise Aydın Anadolu Ticaret Lisesi’nde tamamladım. Dokuz Eylül Üniversitesi İ.İ.B.F. İşletme Bölümü mezunuyum. 1993Ten beri inşaat sektöründe faaliyet gösteren ÖREN TURİZM TİCARET BETON VE MADENCİLİK İŞL. LTD. ŞİT yönetici ortağıyım. Evli ve iki çocuk sahibiyim.

icerik Kaynaği : Datca Belediyesi

 

DATÇA BELEDIYE BAŞKANLIĞI İLETISIM ​VE ADRES

İSKELE MAH. 48900 DATÇA / MUĞLA

Telefon: +90 252 712 30 98

E-Posta: info@datca.bel.tr

SOSYAL MEDYA

 

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!
Bunları da okumak ister misiniz?

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Datça Emlak | Datça Otelleri | Datça Gezi Rehberi | Datça iş Rehberi | Datça Satılık Ev | Datça Web Tasarım ve Geliştirme www.datcaweb.com

Iyzico